Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje mládeže

Na Mezinárodní volejbalový turnaj se přihlásilo 10 chlapeckých a 4 dívčí družstva a naše dosáhla těchto umístění: Junioři - 2. místo, 3.míst a 7. místo Starší žačky - 2. a 4. místo.

Mezinárodního turnaje juniorů a juniorek dne 10.1.2009 se častnilo 6 dívčích družstev a 4 chlapecká, když zejména účast těch polských byla oživením a vylepšením kvality turnaje.
Naši chlapci získali třetí místo, když byli rovnocennými soupeřem ve všech utkáních, juniorky obsadily cenné 2.místo, když pětkrát zvítězily a jen jednou odešly poraženy.

    Vítězství v turnaji starších žákyň  (25.4.09), obsazený 8 družstvy z našeho kraje získaly naše žákyně, když neprohrály ani jedno utkání a ve finále porazily družstvo Oder. Za praktického přispění ostatních členů klubu ( buufet, organizace) měl turnaj velmi příjemnou atmosféru a dobrou sportovní úroveň.

     Vítězství v pořadí již sedmém ročníku Mezinárodního turnaje juniorů si odneslo družstva Zlína, když předstihlo i favority turnaje - družstva z Polska a družstvo N.Jičína. Naši obsadili 5. příčku, když pod sebou nachali už jen juniory z Frýdku-Místku.